Apie mus


Viešoji įstaiga "Testas"

  • Mes ne pelno siekianti organizacija, sėkmingai gyvuojanti jau 33 metus.
  • Esame pirmieji, įkūrę privačią polikliniką Vakarų Lietuvoje ir siekiame likti pirmais, teikdami daugiaprofilinę specializuotą pagalbą Klaipėdos miesto ir Klaipėdos apskrities gyventojams. Klinikoje veikia trys skyriai: kardiologijos,  reabilitacijos ir vaikų raidos ankstyvosios reabilitacijos skyrius.

Mes siūlome:

Ilgametę kokybiškos diagnostikos ir gydymo patirtį turinčius, nuolat besitobulinančius Europos šalyse specialistus:
  • Aukščiausios kvalifikacijos kardiologus
  • Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojus
  • Kineziterapeutus
  • Masažuotojus
  • Neurologus
  • Vidaus ligų gydytojus
  • Vaikų ankstyvosios reabilitacijos specialistus - logopedus, ergoterapeutus, psichologus, socialinius darbuotojus ir vaikų raidos gydytojus.
Ir Jūsų paslaugoms - nuolat atnaujinama moderni medicinos įranga.


Atvykite ir įsitikinkite, kad Jūsų sveikata yra ne tik Jūsų, bet ir mūsų reikalas! Klinikos darbo principas  – individualus dėmesys žmogui. Taupome Jūsų laiką, todėl stengiamės dirbti vis profesionaliau ir efektyviau.

Mus rasite:

Dubysos g. 31, Klaipėda;

I-V 08.00-20.00,

VI 09.00-15.00 val.

Išankstinė registracija telefonu:

8 46 341757  arba  +370 620 69177


Klinikos vadovas
Vyr. Gyd. Algirdas Valiulis

Algirdas Valiulis – gydytojas kardiologas, reabilitologas, medicinos mokslų daktaras. 1979m. baigė studijas Tartu universitete, Medicinos fakultete. Turi dvi galiojančias licencijas - fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojo bei kardiologo. Kauno medicinos institute 1987m. apgynė biomedicinos mokslų daktaro disertaciją „Sergančiųjų išemine širdies liga fizinių treniruočių efektyvumas reabilitacijos procese“. Savo žinias nuolat atnaujina įvairiose Lietuvos ir užsienio šalių stažuotėse, seminaruose, konferencijose. Yra Europos kardiologų draugijos narys.

1991m. įkūrė sanatoriją „Baltija“, kuriai vadovavo iki 1998m. Joje sėkmingai taikytas gydymas iškrovos dietoterapija (badavimu).

1991m. Klaipėdoje įsteigė kardiologijos kliniką „Testas“, kurios veiklą nuolat papildo pažangiausios inovacijos. Įmonė atvira naujoms medicinos technologijoms. Klinikos vadovas teikia pirmenybę įvairiapusiam gydymui bei tiki ne vien vaistų galia, bet ir saikingo fizinio aktyvumo svarba.