Informacija pacientui

Kviečiame išbandyti naujai įrengtą druskų kambarį!

Haloterapija, taip pat žinoma kaip inhaliacinė sausos druskos terapija, yra gerai dokumentuota dėl savo gebėjimo stiprinti imunitetą, gerinti kvėpavimo sistemos veiklą. Sausos druskos aerozolio naudojimas  grįstas savo gydymuoju poveikiu  - lengvina kvėpavimo takų virusinių infekcijų bei kitų lėtinių susirgimų simptomus, padeda nuo ausų, nosies ir gerklės negalavimų, naudinga esant įvairioms odos ligoms, turi stiprų priešuždegiminį poveikį.

 

Druska yra higroskopinė- tai reiškia, kad ji pritraukia drėgmę iš aplinkos. Įkvėpus druskos, ji prisitvirtina prie kvėpavimo takus išklojusių audinių. Druska iš gleivinių ištraukia vandenį į kvėpavimo takų kanalus, skystina gleivinės sekretą ir stimuliuoja atsikosėjimą. Tokiu būdu yra skatinamas bakterijų ir virusų pašalinimas. Mažėjantis bakterijų ar virusų kiekis padeda išvengti ligos, sumažinti ligos sunkumą.

 

Druskos inhaliacinė terapija laikoma svarbia prevencine priemone mažinant bakterinių infekcijų, įskaitant pneumoniją, atsiradimą. Ši terapija taip pat svarbi virusinių epidemijų (kaip COVID-19) metu, kai užsikrečiama antrine bakterijų infekcija, žalojančia kvėpavimo takus.

 

Haloterapija gali būti ypač naudingas sveikatinimo būdas žmonėms, sergantiems lėtinėmis bronchopulmoninėmis ligomis, įskaitant astmą, lėtinę obstrukcinę plaučių ligą (LOPL), lėtinį bronchitą bei cistinę fibrozę. Sergant LOPL ir bronchine astma, alergine sloga, esant „rūkalių kosuliui“, druskos terapija saugiai ir efektyviai išvalo kvėpavimo takus, plaučius nuo nešvarumų, atliekų bei gleivių. Taip pat sėkmingai gydo įvairius odos susirgimus, tokius kaip žvynelinę, atopinį dermatitą, seborėją, aknę, gali būti naudojama raukšlių profilaktikoje. Be to, šių seansų metu atsipalaiduoja, pailsi kūnas ir protas.

 

Druskos terapija tinkama bet kokio amžiaus žmonėms. Vieno seanso trukmė vaikams - 30 minučių, suaugusiems - 45 minutės. Siekiant geriausių rezultatų, rekomenduojama 5-10 seansų.

 

Netinkama: esant padidėjusiam kraujospūdžiui, sergant širdies ir kraujagyslių, onkologinėmis, inkstų ligomis, atvira tuberkulioze. Peršalimo metu, haloterapija nerekomenduojama esant ūmiai ligos fazei, karščiuojant.

Registracijos tvarka

Apmokėjimas ir draudimas

Reikalinga išankstinė registracija nurodytais telefonais:

stacionarus 8 46 341757

mobilusis +370 620 69177

 

Apie Jūsų atvykimo datą ir laiką pas gydytoją primename telefono skambučiu, likus vienai dienai iki vizito. Jei sutartu laiku negalite atvykti, maloniai prašome informuoti apie tai telefonu.

Kardiologijos klinika darbo dienomis dirba nuo 8 iki 20 val., šeštadieniais – nuo 9 iki 15 val.

Atvykus būtina turėti asmens dokumentą (gimimo liudijimą, asmens tapatybės kortelę, pasą ar migracijos tarnybos pažymėjimą), kompensuojamųjų vaistų pasą.

Pateikus gydytojo siuntimą ar TLK pažymą reabilitacinis gydymas yra visiškai nemokamas.

Jūsų patogumui bendradarbiaujame su teritorinėmis ligonių kasomis, valstybiniu bei privačiais gyvybės draudimais.Taikomos nuolaidos:

Neįgaliesiems – 30%

Pensininkams, studentams, moksleiviams, medicinos darbuotojams – 15%

 

Už paslaugas galima atsiskaityti:

  • grynaisiais;
  • banko pavedimu;
  • pateikus draudimo dokumentą.

Draudimo bendrovės, su kuriomis esame sudarę bendradarbiavimo sutartis:

Compensa Life Viena Insurance Group
Ergo

SEB bankas

Gjensidige

 

Draudimo bendrovės apmokamų paslaugų sąrašą rasite savo draudimo sutartyje. Detalus aprašymas pateikiamas informacinėje knygelėje, kurią gaunate kartu su draudimo polisu.

Norėtume atkreipti Jūsų dėmesį, kad už sveikatos priežiūros paslaugas, kurių draudimo bendrovė neapmoka, pacientai turi atsiskaityti patys. Todėl rekomenduojame pasiteirauti savo draudimo eksperto ar Jums reikalingos sveikatos priežiūros paslaugos pagal Jūsų draudimo sutartį bus apmokėtos. Klinika neatsako už draudimo bendrovių sprendimus neapmokėti už suteiktas paslaugas.